Książka Powrót do harmonii

Jak to powiedział Carl Gustav Jung: „Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”

Trudno poradzić sobie ze stresem, czy stać się na niego odpornym, kiedy w rzeczywistości nie wiemy co za niego odpowiada i jak sobie z nim radzić. Dlatego napisałem tą książkę, która na podstawie badań, doświadczeń i sprawdzonych ćwiczeń pozwoli Ci to zmienić.

To ponad 220 stron wiedzy, badań, doświadczeń i ćwiczeń, które uczynią Twoje życie lepszym.

Czy jesteś gotowy na ponowne znalezienie utraconej harmonii?

Czy czasami odnosisz wrażenie, że tracisz kontrolę nad swoim życiem? W takich chwilach każdy kolejny dzień może wydawać się coraz trudniejszy, a wszystkie napotkane przeszkody jedynie potęguje takie odczucia. Ciągły stres, wszechobecny pośpiech, kolejne obowiązki, multitasking; życie w XXI wieku wcale nie jest sielanką.

Kolejny dzień, kolejne obowiązki, kolejna gonitwa czasu i milionów myśli… Tak właśnie wygląda standardowy obraz naszego dzisiejszego życia. Niestety, ma on nieraz naprawdę destrukcyjny wpływ na naszą psychikę. W końcu może nadejść moment, w którym uświadomisz sobie, że to wszystko zaczyna Cię przerastać.

Dlaczego ciągły stres może być Twoim najgorszym wrogiem?

Niestety, ta ponura karuzela może sprawić, że z czasem naprawdę stracisz grunt pod nogami. Twoje myśli będą stawać się coraz bardziej negatywne, przez co zaczniesz inaczej patrzeć na otaczający Cię świat. To z kolei może doprowadzić do całkowitego zaniku motywacji i chęci do działania. Co gorsza, przewlekły stres w skrajnych przypadkach wywołuje tzw. choroby psychosomatyczne, takie jak: bezsenność, migreny oraz wrzody żołądka czy ataki paniki. Będą one oznaką tego, że Twoje ciało zaczyna cierpieć przez zachwianie równowagi Twojego umysłu.

Wówczas wiele osób podejmuje rozpaczliwe próby odzyskania dawnego spokoju. Problem polega jednak na tym, że działanie bez wyraźnego planu rzadko kiedy przynosi zakładane rezulataty. Być może sam próbowałeś różnych metod relaksacji i nie odczułeś żadnych efektów. Nie wykluczone, że był to kolejny czynnik, który jeszcze bardziej pogłębił Twoją apatię oraz uczucie bezsilności.

Problem XXI wieku

Musisz jednak wiedzieć, że nie jesteś osamotniony w tym problemie. Żyjemy w czasach, kiedy depresja osiągnęła niechlubną rangę choroby cywilizacyjnej, a zaburzone samopoczucie stało się wręcz standardem. Na szczęście Ty wcale nie musisz się na to godzić! Jeżeli Twoja życiowa harmonia zniknęła, nadszedł najwyższy czas, aby ją odzyskać!

Jestem tutaj po to, aby Ci w tym pomóc. W tym celu przygotowałem dla Ciebie specjalny poradnik – „Powrót do Harmonii”. Jest to kompletna, licząca ponad 220 stron, publikacja, która wprowadzi Cię prosto na drogę wiodącą do odzyskania życiowej harmonii. Dzięki niej dowiesz się:

 • czym tak naprawdę jest stres i dlaczego stanowi on nieodłączny element naszego życia;
 • jak interpretować stres oraz inne odczuwane emocje;
 • w jaki sposób możesz wpłynąć na zmianę swoich wewnętrznych przekonań;
 • jak skutecznie relaksować swoje ciało oraz umysł;
 • dlaczego tracimy życiową harmonię i jak możesz temu zapobiegać.

Moim zadaniem jest poprowadzenie Cię przez cały proces odzyskiwania utraconej harmonii. Oczywiście nie oczekuję, że wyruszysz w tak ważną podróż z kimś nieznajomym. Dlatego najpierw pozwól, że się przedstawię…

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Urmański i już od kilkunastu lat zajmuje się tematyką szeroko pojętej psychologii, duchowości oraz neuropsychologii. Jestem twórcą profilu Żyj świadomie, w którym przedstawiłem moje sprawdzone sposoby na pokonanie odczuwanego strachu. Teraz postanowiłem wykorzystać swoją wiedzę do stworzenia książki dedykowanej osobom, które utraciły swoją życiową harmonię, a ich życie przebiega pod dyktando stresu i negatywnych emocji. Jestem przekonany, że ta publikacja może całkowicie odmienić Twoją codzienność!

W jaki sposób mogę Ci pomóc?

Dlaczego więc warto wyruszyć w tę podróż akurat ze mną? Ponieważ dzięki mojej książce:

 • poznasz najważniejsze mechanizmy rządzące stresem;
 • nauczysz się rozumieć i akceptować swoje emocje;
 • opanujesz metody ograniczania odczuwanego stresu;
 • poznasz najlepsze ćwiczenia oraz metody relaksacji;
 • odzyskasz życiową harmonię!

Naszą podróż możemy zacząć już teraz. Jeżeli będziesz potrzebować pomocy, zagwarantuję Ci stały dostęp do mojego wsparcia. Postaram się również odpowiedzieć na każde Twoje pytanie! Jesteś gotowy? W takim razie – ruszajmy!

Być może uważasz, że walka ze stresem ogranicza się do wykonania kilku szybkich kroków. Jednak moim zdaniem osiągnięcie trwałej życiowej harmonii to proces, którego częścią powinny stać się różne elementy Twojego życia. Dlatego moja książka podpowie Ci, jak walczyć ze stresem przy użyciu:
– Technik oddechowych;
– Technik opartych na wykorzystaniu ciała;
– Relaksacji;
– Uważności;
– Ukierunkowanych myśli(trudno żyć w spokoju, kiedy w głowie pojawiają się same zmartwienia i nie możemy uwolnić się od obsesyjnych myśli).

Ponadto w trakcie naszej podróży zajmiemy się pracą nad innymi elementami, które w dużej mierze decydują o Twojej życiowej harmonii. Będą to między innymi:
– Poczucie własnej wartości;
– Optymizm;
– Pewność siebie;
– Wypracowane nawyki;
– Koherencja;
– Sen.

Książka Powrót do harmonii

35 zł 45 zł

 • Prawie 230 stron praktycznej wiedzy potwierdzonej badaniami
 • Wysyłka w 24 godziny za 10 zł (Kurier Inpost), Inpost paczkomaty 10 zł

A co jeśli w książce nie znajdę nic przydatnego?

Wiem jak dobrze działa wiedza, którą przekazuję ponieważ sprawdziłem ją na sobie i nauczyłem ją już wielu osób. Dlatego jeśli uznasz, że ta książka nie przyniosła Ci żadnych korzyści, będziesz mógł ją zwrócić. 🙂 Masz na to aż 30 dni.

Opinie

Na książkę, powrót do harmonii, natrafiłem przypadkiem, przeczytałem ją od deski do deski i szczerze nie żałuje, polecam ją każdemu, kto chce podnieść jakość swojego życia, wygrać ze stresem, a nawet wyjść z problemów psychicznych. Wiedza w niej zawarta, warta jest fortunę, autor bazuje w niej na wielu badaniach naukowych, ale co najważniejsze, na swoim doświadczeniu, przekazuje ćwiczenia, które sam stosował i które jemu pomogły. Dowiemy się z niej, wszystkiego, co jest niezbędne do dobrego życia, od relaksu, ćwiczeń wdzięczności i uważności, po dobry sen i skuteczne działanie. Bardzo serdecznie polecam, gwarantuje, że będziesz zadowolony.
Paweł z Odnajdz-siebie.pl
Właśnie skończyłam książkę „Powrót do harmonii” i szczerze ją polecam, dlaczego? Od 3 lat cierpię na bardzo poważną bezsenność często nawet leki nie pomagają gdyż lęki które powstały w wyniku zaburzenia są zbyt silne, próbowałam psychoterapii itp. Dopiero po przeczytaniu książki zrozumiałam jakie popełniałam błędy nawet przed moim problemem że snem… na psychoterapii mówią tylko o części metod, tutaj podane w formie pigułki wiedzy w postaci książki… jeśli borykacie się z lękami, depresja, nerwicą nawet w postaci łagodnej nie czekajcie na to aby sobie pomóc zanim zrobi się poważniej…
Asia

Kontakt

Masz pytania odnośnie książki lub zamówienia? Śmiało, napisz przez formularz lub skontaktuj się bezpośrednio przez dane podane poniżej.